Απρ 282014
 

10155513_313353868817006_1460119237103709444_n

«ΠΑΤΡΑ ΔΥΝΑΤΗ» Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΥΠ.ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΤΕΜΗ ΣΩΡΡΑ!

Όλοι οι υποψήφιοι με τον συνδυασμό του Νίκου Οικονομόπουλου «Πάτρα Δυνατή»

Στην κατάθεση του συνδυασμού της Ανεξάρτητης Δημοτικής Παράταξης «ΠΑΤΡΑ ΔΥΝΑΤΗ» προχώρησε το βράδυ της Κυριακής ο υποψήφιος Δήμαρχος Πατρέων Νίκος Οικονομόπουλος. Αμέσως μετά την κατάθεση του συνδυασμού στο Πρωτοδικείο Πατρών, ο κ. Οικονομόπουλος δήλωσε:

«Αισθάνομαι συγκινημένος και ενθουσιασμένος την αποψινή βραδιά, που σηματοδοτεί μία νέα αρχή για μία Πόλη Δυνατή για μία Πάτρα Περήφανη, αντάξια της ιστορίας της. Ο συνδυασμός μας, ανεξάρτητος και αποκομμένος από τους μηχανισμούς των κομμάτων και του κατεστημένου, εγγυάται την μεγάλη ανατροπή για τον Δήμο.

Όλοι οι υποψήφιοι της Δημοτικής μας Παράταξης, προέρχονται από τους μηχανισμούς της κοινωνίας, από όλες τις επαγγελματικές και κοινωνικές τάξεις.

Οι συμπολίτες μας που συστρατεύονται μαζί μας σε αυτό τον δύσκολο και μεγάλο αγώνα είναι οι εκπρόσωποι όλων των συνδημοτών μας. Των χιλιάδων πατρινών που έχουν γυρίσει την πλάτη στα κόμματα,στην μιζέρια και στους μηχανισμούς του κατεστημένου.

Απόψε λέμε: Η Πάτρα αλλάζει σελίδα, γίνεται μεγάλη και δυνατή».

Ακολουθεί ο συνδυασμός «Πάτρα Δυνατή» και τα ονόματα των υποψηφίων συμβούλων

Οικονομόπουλος Νικόλαος του Βασιλείου

Υποψήφιος Δήμαρχος

Α. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΗΜΟΥ ΠΑΤΡΕΩΝ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΥΦΑΝΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του Ιωάννη

ΑΜΠΑΡΤΖΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Ιωάννη

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Βασιλείου

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αποστόλου

ΑΡΑΠΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

ΒΑΓΕΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Βασιλείου

ΒΡΥΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνος

ΓΕΡΜΕΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Νικολάου

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Σωτηρίου

ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ του Θεμιστοκλή

ΓΚΟΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του Φωτίου

ΓΚΟΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αποστόλου

ΓΟΥΖΟΥΑΣΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του Χρίστου

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΒΟΥΛΟΣ του Βασιλείου

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη και της Αικατερίνης

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη και της Βασιλικής

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΙΔΩΝ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του Θεοδώρου

ΚΑΛΑΒΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του Ανδρέα

ΚΑΜΠΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Πολυχρόνη

ΚΑΝΑΒΟΥ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΚΡΙΒΗ του Ανδρέα

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Παναγιώτη

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Νικολάου

ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του Ανδρέα

ΚΑΨΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Θεοδώρου

ΚΛΕΙΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βλασίου

ΚΛΗΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Χρήστου

ΚΟΚΟΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του Ιωσήφ

ΚΟΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

ΚΟΥΓΕΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Αλέκου

ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΜΕΡΟΠΗ – ΦΙΛΟΥΜΕΝΑ του Φωτίου

ΚΡΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου

ΛΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

ΛΑΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Νικολάου

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ανδρέα

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αντωνίου

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του Νικολάου

ΜΑΡΓΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

ΜΗΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Αθανασίου

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αργυρίου

ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεράσιμου

ΜΠΕΛΕΖΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου

ΜΠΟΥΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Σπυρίδωνος

ΜΠΟΥΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Βασιλείου

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ηλία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Παναγιώτη

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του Δημητρίου

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ – ΠΕΤΡΟΣ του Κωνσταντίνου

ΠΙΕΡΡΟΥ – ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Θεοδώρου

ΡΙΤΣΙΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αργυρίου

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη

ΣΙΤΙΣΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του Βασιλείου

ΣΚΛΑΒΟΥ – ΚΕΧΑΓΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Γεωργίου

ΣΟΥΛΕΛΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σπύρου

ΣΟΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Χαραλάμπους

ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του Σπήλιου

ΣΤΑΘΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Χρήστου

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου

ΣΧΟΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευθυμίου

ΣΩΡΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αναστασίου

ΤΑΓΚΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Νεοκλή

ΤΑΛΑΓΚΑΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του Αυγερινού

ΤΖΑΜΑΡΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ του Αναστασίου

ΤΣΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Νεοκλή

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξίου

ΧΡΗΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΠΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Δ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη

ΓΚΟΛΕΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Χαραλάμπους

ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Κωνσταντίνου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Δ. ΒΡΑΧΝΑΙΚΩΝ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του Νικολάου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Δ. ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου

ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αποστόλου

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αθανασίου

ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χριστοστεφάνου

ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΩ του Ιωάννη

ΝΙΚΟΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΛΑΜΠΗΣ) του Δημητρίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Δ. ΡΙΟΥ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΚΙΟΚΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

ΜΠΟΥΡΝΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΛΛΕΡ ΣΙΑ του Δημητρίου

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου

ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Χρήστου

Β.  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

1η ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ

(υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας)

ΒΑΓΕΝΑ ΕΛΕΝΗ του Σπυρίδωνος

ΚΑΡΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ανδρέα

ΚΑΤΣΑΓΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Αθανασίου

ΜΑΡΓΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του Χρύσανθου

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Διονυσίου

ΠΑΠΛΑ ΑΘΗΝΑ του Ιωάννη

ΠΡΕΒΕΔΟΥΡΟΥ – ΧΑΛΚΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του Ευαγγέλου

 

2η ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ

(υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας)

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ του Δημητρίου

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΗΣ του Δημητρίου

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

ΚΟΤΣΟΚΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Ιωάννη

ΛΙΟΛΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Νικολάου

ΜΕΝΕΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αναστασίου

ΜΕΝΥΧΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου

ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Θεοδώρου

ΜΠΑΣΙΑΡΙΔΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ του Δημητρίου

ΤΣΑΛΠΑΤΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ του Νικολάου

ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Σπυρίδωνος

 

3η ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ

(υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας)

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

ΑΜΠΑΡΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιλτιάδη

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του Παναγιώτη

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Παναγιώτη

ΠΑΠΑΚΑΝΕΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου

ΣΚΑΠΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Κωνσταντίνου

ΣΤΑΪΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Κωνσταντίνου

4η ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ

(υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας)

ΓΙΝΑΡΓΥΡΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος

ΕΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Νικολάου

ΙΑΤΡΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Αγγέλου

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κυριάκου

ΜΑΚΡΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του Γαβριήλ

ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Παναγιώτη

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σωτηρίου

ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ του Θεοδώρου

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του Γεωργίου

ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Παναγιώτη

ΣΤΑΜΠΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου

ΣΩΡΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Αναστασίου

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ του Κωνσταντίνου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΑΧΝΑΙΙΚΩΝ

(υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας)

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του Νικολάου

ΓΑΛΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Ανδρέα

ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παύλου

ΚΟΤΣΑΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αλεξίου

ΤΡΙΓΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αναστασίου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΡΙΟΥ

(υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας)

ΜΕΡΜΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του Κωνσταντίνου

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΛΕΞΙΟΣ του Παναγιώτη

 

Γ.  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ή ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

Εκλογική περιφέρεια ΠΑΤΡΩΝ

Τοπική Κοινότητα ΕΛΕΚΙΣΤΡΑΣ

(υποψήφιοι σύμβουλοι τοπικής κοινότητας)

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

 

Τοπική Κοινότητα ΜΟΙΡΑ

(υποψήφιοι σύμβουλοι τοπικής κοινότητας)

ΜΑΝΕΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Βασιλείου

Εκλογική περιφέρεια ΠΑΡΑΛΙΑΣ

 

Τοπική Κοινότητα ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ

(υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας)

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου

Τοπική Κοινότητα ΡΟΙΤΙΚΩΝ

(υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Αλεξίου

 

Εκλογική περιφέρεια ΒΡΑΧΝΑΙΙΚΩΝ

 

Τοπική Κοινότητα ΜΟΝΟΔΕΝΔΡΙΟΥ

(υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας)

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ του Ιωάννη

Τοπική Κοινότητα ΤΣΟΥΚΑΛΕΙΚΩΝ

(υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας)

ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αθανασίου

Τοπική Κοινότητα ΚΑΜΙΝΙΩΝ

(υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας)

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου

Εκλογική περιφέρεια ΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΣΕΛΛΩΝ

(υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας)

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

Προτείνουμε:

  One Response to “Όλοι οι υποψήφιοι με τον συνδυασμό του Νίκου Οικονομόπουλου «Πάτρα Δυνατή»”

  1. Καλη επυτιχια συνελληνες

...